Servisní centrum Alcoa pro flotily

Upozornujeme, že jsme zavedli nový postup. Více informací o novém postupu vracení kol naleznete zde.

Pokud vyplnujete tento formulár pro flotilu, uvedte také kontaktní informace flotily. Požadavky bez informací o flotile nebudou zpracovány. Pole oznacená * jsou povinná.
Poznámka 1: Pokud kola Dura-Bright® vykazují ztrátu tlaku v pneumatice nebo praskliny behounu, vyberte ze stavu vztahujících se k výkonu.
Poznámka 2: Po vyplnení formuláre pro vrácení kol obdržíte e-mailem potvrzení v prubehu 1 pracovního dne a, pokud bude váš požadavek schválen, e-mail od služby DHL behem 5 pracovních dnu. E-mail od DHL bude obsahovat predpokládané datum vyzvednutí kola a vyplnený elektronický prepravní list. Pokud e-maily nedostanete, možná nastavení vašeho zabezpecení (filtrování spamu) blokuje e-maily od Alcoa a DHL. V takovém prípade váš žádáme, abyste zkontrolovali další složky ve vaší schránce, jako jsou odstranené zprávy, odmítnuté zprávy, hromadná korespondence a neznámé e-maily. Pokud stále ješte nemužete e-maily nalézt, kontaktujte vaše IT oddelení nebo poskytovatele služeb.

Kontaktní informace flotily
*Název společnosti flotily

Adresa spolecnosti flotily
*1. řádek adresy

2. řádek adresy

3. řádek adresy

*PSČ

*Město

*Země

*Pan/Paní/Slečna

*Jméno

*Příjmení

Oddělení

*E-mailová adresa

*Telefonní číslo


Adresa vyzvednutí a dodání
*Stejná, jako kontaktní adresa flotily?
Počet nákladních vozidel

Počet návěsů

Segmenty podnikání


Informace o kole
Pokud kola Dura-Bright® vykazují ztrátu tlaku v pneumatice nebo praskliny behounu,
vyberte ze stavu vztahujících se k výkonu.
*Místo pro prozkoumání

  

*Pokud je zvolena jiná, prosím napište zprávu

*Č. dílu

  
*Výrobní číslo
(######/## - ########)

  
*Datum razítka (MMDDRR)
Alcoa kola jsou zárukou po dobu 5
let od data výroby (viz role razítko).
Upozorňujeme, že kola starší
než 5 let nebudou přijaty.

  
*Bylo kolo používáno při kolizi?


Poloha kola
*Nákladní vozidlo/Návěs

  *Náprava

*Vlevo/Vpravo

  *Vnitřní/Vnější


Poznámka: po odeslání tohoto formuláre obdržíte potvrzující e-mail. V prípade, že váš požadavek obsahuje kola Alcoa Dura-Bright® (výrobní císlo s príponou DB), odpovezte na potvrzení e-mailem obsahujícím obrázky, které podporují vaši žádost o vrácení. Požadavky Dura-Bright®, které nejsou doprovozeny obrázky, nemohou být zpracovány.

Váš požadavek bude posouzen z hlediska zárucních podmínek a omezení použití uvedených v Prírucce údržby kol Alcoa, která je dostupná zde.


*Klikněte na rámeček pro souhlas s naší smlouvou o uchování soukromí.
Odesláním tohoto reklamačního formuláře dávám souhlas pro přenos a uchovávání všech osobních údajů předaných výše společnosti Arconic Köfem Ltd. a jejím dceřiným společnostem po celém světě a jejím oprávněným smluvním partnerům nebo agentům (Arconic) a souhlasím se zpracováním těchto dat pro: zpracování této reklamace, rozesílání letáků s informacemi o produktech a službách Arconic, rozesílání reklamy, telefonní hovory a elektronické komunikace a zprávy; a pro jakýkoliv další účel, který může posílit obchodní vztah, který mám s Arconic a jejími produkty a službami („Účel“). Arconic může použít dodané informace pouze pro „Účel“ a uchovávat data pouze po zcela nezbytnou dobu, aby mohla naplnit „Účel“. Potvrzuji, že jsem plně informován o důvodech zpracování a přenosu mých osobních údajů a jsem si vědom všech mých práv týkajících se osobních údajů a všech příslušných zákonů. Pokud se někdy v budoucnu rozhodnu vzít svůj výše uvedený souhlas zpět, musím kontaktovat společnost Arconic a informovat ji o tomto rozhodnutí. Mám také právo na opravu jakýchkoliv chybných informací uložených u společnosti Arconic.

Your registration will only be submitted if you check the below security box. Next you will receive a question to select images. Please follow the instructions and complete the questionnaire. Otherwise your wheel registration will not be confirmed.


*Vyžadováno