close
close
close

Czyszczenie

Akcesoria do czyszczenia felg Alcoa Wheels
 

Dlaczego właśnie akcesoria Alcoa® Wheels?

Utrzymywanie Państwa aluminiowych felg Alcoa® Wheels w jak najlepszym stanie jest i powinno być priorytetem. Akcesoria do felg Alcoa® Wheels były opracowywane i starannie wybierane przez wiele lat, dlatego gwarantują długą żywotność felg i utrzymanie ich w jak najlepszym stanie.

Wszystkie akcesoria do felg Alcoa® Wheels są dostępne u naszych autoryzowanych dystrybutorów. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Szampon Dura-Bright Wheel Wash 1L
Dura-Bright® Wheel Wash

Wyjątkowe rozwiązanie dla bezpiecznego mycia felg w wykończeniu Dura-Bright®. Dostępne w zestawie startowym składającym się z butelki Dura-Bright® Wheel Wash (1 l) i szczotki ALbrush oraz w kanistrach 5 l i 25 l.

Więcej informacji o czyszczeniu felg Dura-Bright® znajduje się tutaj.

Szampon ALclean 1L
ALclean

Wyjątkowy środek do mycia felg Alcoa® Wheels w wykończeniu Mirror Polished, Brushed oraz LvL ONE®. Środek dostępny jest w pojemnościach 1, 5 i 25 litrów.

Więcej informacji o czyszczeniu felg w wykończeniu Mirror Polished, Brushed oraz LvL ONE® znajduje się tutaj.

Pasta ALpolish
ALpolish

Pasta polerska przywracająca połysk felgom Mirror Polished, Brushed oraz LvL ONE®. Uwaga: Nie stosować preparatu do felg w wykończeniu Dura-Bright®.

Szczotka ALbrush
ALbrush

Najwyższej jakości szczotka z gumowymi krawędziami zapobiegającymi przypadkowym uszkodzeniom powierzchni felgi podczas mycia.

Zestaw ALkit4
ALkit4

Kompletny zestaw do mycia felg z Mirror Polished, Brushed oraz LvL ONE®. Zestaw zawiera ALclean o poj. 1 l, tubkę 200 g ALpolish, szczotkę ALbrush i ALfinish2.

Would you like to view this content in another language?
English
close