Alcoa Fleet Service Center

Przypominamy o nowej procedurze. Informacje o nowej procedurze zwrotu felg znajduja sie tutaj.

W przypadku flot, wypelniajac formularz nalezy równiez podac dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej za flote. Wnioski bez takich informacji nie beda rozpatrywane. Pola oznaczone gwiazdka * sa obowiazkowe.
Uwaga 1: Jesli opona na feldze Dura-Bright® traci cisnienie i/lub na feldze widoczne sa pekniecia wloskowate, prosimy wybrac warunki zwiazane z osiagami.
Uwaga 2: Po wypelnianiu formularza zwrotu felgi i przyjecia Panstwa wniosku, w ciagu 1 dnia roboczego otrzymaja Panstwo od Alcoa e-mail z potwierdzeniem, a w ciagu 5 dni roboczych e-mail od DHL, który bedzie zawierac date odbioru felgi oraz wypelniony elektroniczny list przewozowy. Jesli w podanym terminie nie otrzymaja Panstwo e-maila, prosimy o sprawdzenie zabezpieczen skrzynki e-mailowej, które moga blokowac wiadomosci od Alcoa i DHL. Prosimy takze o sprawdzenie pozostalych folderów w skrzynce odbiorczej (usuniete, spam itd.). Jesli nadal nie moga Panstwo odnalezc wiadomosci, prosimy o kontakt z dzialem IT lub dostawca uslugi e-mail.

Informacje kontaktowe floty
*Nazwa firmy floty

Adres firmy
*Adres 1

Adres 2

Adres 3

*Kod pocztowy

*Miejscowość

*Kraj

*Pan/Pani

*Imię

*Nazwisko

Dział

*Adres e-mail

*Numer telefonu


Adres odbioru i doręczenia
*Taki sam jak w danych kontaktowych floty?
Liczba ciężarówek

Liczba przyczep

Segmenty działalności


Informacje o feldze
Jeśli opona na feldze Dura-Bright® traci ciśnienie i/lub na feldze widoczne są pęknięcia włoskowate,
prosimy wybrać warunki związane z osiągami.
*Obszar inspekcji

  

*Jeśli wybrana jest inna, wpisz wiadomość

*Nr kat.

  
*Nr seryjny
(######/## - ########)

  
*Data ze stempla (MMDDYY)
felgi Alcoa są objęte gwarancją
przez okres 5 lat od daty
produkcji (patrz pieczęć rolki).
Należy pamiętać, koła starsze
niż 5 lat nie będą akceptowane.

  
*Czy felga brała udział w wypadku?


Pozycja felgi
*Ciągnik/przyczepa

  *Oś

*Lewa/Prawa

  *Wewnętrzna/Zewnętrzna


Uwaga: po wysłaniu formularza otrzymają Państwo e-mail z potwierdzeniem. Jeśli wniosek dotyczy felg Alcoa Dura-Bright® (nr kat. rozpoczynający się od DB), w odpowiedzi na e-mail potwierdzający prosimy o załączenie zdjęć dokumentujących reklamację. Wnioski dotyczące felg Dura-Bright® bez zdjęć nie będą rozpatrywane.

Państwa wniosek będzie podlegać warunkom gwarancji i ograniczeń użytkowania, zgodnie z zastrzeżeniami zawartymi w Podręczniku serwisowym Alcoa Wheel dostępnym tutaj.


*Zaznacz pole, aby zaakceptować naszą umowę o poufności
Przesyłając formularz reklamacyjny, niniejszym wyrażam zgodę na przekazywanie i przechowywanie wszystkich danych osobowych przekazywanych firmie Arconic Köfem Ltd i jej jednostkom powiązanym na całym świecie i ich autoryzowane podmioty zewnętrzne lub agentom (Arconic) oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów: rozpatrzenia niniejszej reklamacji, otrzymywania informacji o produktach i usługach Arconic w newsletterach, korespondencji listownej, rozmów telefonicznych oraz komunikacji i korespondencji elektronicznej, a także wszelkich innych celów, które zapewnią dalsze relacje biznesowe z Arconic i produktami i usługami firmy. Arconic będzie wykorzystywać dane wyłącznie w powyższym celu i będzie przechowywać dane tak długo, jak będzie to absolutnie niezbędne to jego realizacji. Potwierdzam, że zostałem/-am w pełni poinformowany/-a o powodach przetwarzania i przekazywania moich danych osobowych i jestem świadomy/-a wszystkich moich praw dotyczących danych osobowych oraz stosownych przepisów obowiązującego prawa. Jeśli w dowolnym momencie zdecyduję, że chcę wycofać powyższą zgodę, skontaktuję się z Arconic, aby poinformować o mojej decyzji. Mam również prawo do poprawy wszelkich nieprawidłowych danych przechowywanych przez Arconic.

Your registration will only be submitted if you check the below security box. Next you will receive a question to select images. Please follow the instructions and complete the questionnaire. Otherwise your wheel registration will not be confirmed.


*Wymagane