W przypadku dalszych pytań na temat felg Dura-Flange® prosimy o kontakt.


Felgi Dura-Flange® 


Dodatkowa ochrona w celu przedłużenia okresu użytkowania

 


 

 

Felgi Dura-Flange® posiadają specjalnie wykończony kołnierz pokryty bardzo trwałą powierzchnią zwiększającą jego żywotność.

 

Dura-Flange® to jedyne na rynku felgi chronione przed zużyciem tego rodzaju, dzięki czemu służą swoim użytkownikom co najmniej dwa razy dłużej niż inne felgi aluminiowe eksploatowane w tych samych warunkach.

 

Wyniki testow drogowych – przeprowadzone przez nas testy felg Dura-Flange® wykazały, że po przejechaniu 386.000 km kołnierze obręczy nie noszą żadnych śladow zużycia.

 

Stosowana obrobka sprawia, że felgi Dura-Flange® są najodpowiedniejsze w przypadku transportu ciężkich ładunkow podatnych na przemieszczenia, co powoduje tarcie obrzeża opony o kołnierz obręczy:
• transport w warunkach ekstremalnych, np. dla potrzeb gornictwa,
• transport dóbr ciężkich, np. kłod drewna,
• cysterny operujące poza szosą, np. Zbierające mleko, rozwożące paliwo,

• autobusy tranzytowe.

 

Opinie klientów flotowych na temat naszych felg można znaleźć w sekcji Newsletters.

 

Dzięki podniesionej trwałości i odporności na zużycie, felgi Dura-Flange® gwarantują lepszą wydajność i produktywność, opoźniając moment poniesienia kosztow wymiany o wiele kilometrow.

 

Felgi Dura-Flange® są dostępne w większości popularnych rozmiarów. W celu uzyskania numerów  katalogowych prosimy zapoznać się z arkuszem specyfikacji technicznej Alcoa Wheels.

 

 

W wyniku procesu obrobki Dura-Flange®, po stronie obręczy przy oponie, może wystąpić lekkie odbarwienie. Felgi Dura-Flange® nie wymagają żadnej specjalnej konserwacji.


Dura-Flange® 

Rim Wear Protected
Na feldze powinna znajdować się ta naklejka, a numer katalogowy powinny poprzedzać litery “DF”. To gwarancja, że felgi poddane zostały obrobce Dura-Flange®.