close
close
close

Yasal Uyarılar

Arconic Anonim Şirketi ("Arconic") ve yan kuruluşları ve şubeleri bu internet sayfasını sizin bilginiz, eğitiminiz ve iletişiminiz için tutmaktadır. Aksi belirtilmediği sürece, websitesindeki materyallerin telif hakkı ve mülkiyet bildirimlerini elinizde bulundurmanız kaydıyla bu websitesindeki materyalleri ticari olmayan kişisel kullanımınız için bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bununla birlikte, bu websitesinin (veri, metin, resim, ses veya video) içeriğini, Arconic'nın yazılı izni olmadan alenen veya ticari amaçla dağıtamaz, değiştiremez, yayımlayamaz, yeniden kullanamaz ve tekrar postalayamazsınız. Bu websitesinin kimi bölümlerinde kullanıma ve giriş iznine dair ilave kısıtlamaların olması mümkündür. Bu websitesinin kullanıma ve içerdiği materyallere girebilmeniz, aşağıdaki şart ve koşullarla yürürlükteki yasalara bağlıdır. Siteye girdiğiniz veya siteyi taradığınız taktirde, işbu şart ve koşulları tamamen kabul etmiş sayılırsınız:

  1. Aksi belirtilmediği taktirde, bu sitedeki tüm materyaller telif hakkıyla korunmaktadır. Bunlar, şart ve koşullarda ve bu sitedeki metinlerde belirtildiği şekilde, sadece Arconic'nın yazılı izni alındıktan sonra kullanılabilir Arconic bu sitede gösterilen bilgi ve grafiklerin kullanımının Arconic'yla ilişkisi olmayan üçüncü tarafların haklarına aykırılık taşımadığı konusunda bir vaadde bulunmamaktadır.
  2. Bu sitede teknik veya yazım hatalarının olması mümkündür. Bilgiler haber vermeden değiştirilip, güncellenebilir. Arconic yan kuruluşları veya şubelerinin, yine haber vermeden burada tanıtılan ürünlerde düzeltme ve/veya değişiklik yapma yetkisi vardır.
  3. Bu sitedeki her şey size "OLDUĞU GİBİ" aktarılmıştır. BURADAKİ HİÇBİR ŞEYİN AÇIK VEYA DOLAYLI OLARAK, SATILABİLİRLİĞİNİN ZIMNİ GARANTİSİ, BELLİ BİR AMACA UYGUNLUĞU VEYA YASAYI İHLAL ETMEMESİ ÇERÇEVESİNDE VE BAŞKA TÜR GARANTİSİ VERİLMEMİŞTİR. KİMİ YARGI SİSTEMLERİ ZIMNİ GARANTİLERİN SAYILMAMASINI KABUL ETMEMEKTEDİR. BU TAKTİRDE YUKARIDAKİ FERAGAT SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.
  4. Arconic ve şubeleri herhangi bir sorumluluk almamaktadır. Bu yüzden, bilgisayar donanımınızı veya giriş yaptığınız, kullandığınız, bu site içinde taradığınız materyal, veri, metin, resim, video veya ses kaydı indirmeniz sonucunda başınıza gelen herhangi bir zarardan veya bu donanımlara giren virüslerden sorumlu tutulamaz.
  5. Arconic, yan kuruluşları ve şubeleri (buradaki ismiyle "Arconic") bu sitede linki olan diğer siteleri temsil etmemektedir. Bu şekilde bir siteye girdiğinizde, lütfen bu kuruluşun Arconic'dan bağımsız işlediğini ve Arconic'nın mevzuubahis sitenin içeriği konusunda herhangi bir denetiminin olmadığını aklınızda bulundurun. Buna ek olarak, Arconic olmayan bir siteye link yapabilmeniz, Arconic'nın bu sitenin içeriği ve kullanımını onayladığını ve bu sitenin sorumluluğunu üstlendiği anlamına gelmez. ARCONIC, HİÇBİR DURUMDA, BU SİTENİN VEYA BU SİTEDE LİNK EDİLEN DİĞER SİTELERİN KULLANIMINDAN ÖTÜRÜ DOLAYLI veya DOLAYSIZ OLARAK OLUŞAN, BAŞKA TARAFLARI ETKİLEYEN (KAZANCIN DÜŞMESİ, ŞİRKETİN DURDURULMASI, BİLGİ İŞLEM SİSTEMİNİZDEKİ PROGRAMLARIN VEYA DİĞER BİLGİLERİN SİLİNMESİ VS.) ÖZEL VEYA HASARLA SONUÇLANAN DURUMLARDAN DOLAYI HERHANGİ BİR MESULİYET ALMAMAKTADIR. BU KOŞUL, ARCONIC BU ZARARLAR KONUSUNDA ÖNCEDEN AÇIKÇA UYARILMIŞ OLSA BİLE DEĞİŞMEZ.
  6. Arconic, sizden bu website yoluyla herhangi bir gizli ve özel bilgi almayı hedeflememektedir. Bu websitedeki linklerle Arconic'ya gönderilen her bilgi ve materyalin gizli OLMADIKLARI varsayılır. Bilgi ve materyali bu şekilde gönderdiğiniz taktirde, Arconic'ya feshedilemez şekilde bu bilgi ve materyallerin sınırsız, dünya çapında kullanım, dağıtım, reprodüksiyon, yazım, değiştirim ve yayımlama hakkını bağışlamış oluyorsunuz. Aynı zamanda bize göndermiş olduğunuz bilgileri, tasarımları, deneyim ve teknikleri Arconic'nın herhangi bir amaçla istediği şekilde kullanmasına izin vermiş de sayılıyorsunuz. Gizli ve özel bilgilerinizin Arconic'nın dikkate almasını istediğiniz taktirde, Arconic'daki teknik bir kişinin bilgilerinize bakmadan önce gizlilik anlaşmasını imzalamanız gerekir. Gizlilik anlaşmasını almak için, IPLD - Unsolicited Ideas, Arconic Technical Center, 100 Technical Drive, Alcoa Center, PA, 15069 adresimize yazın.
  7. Bu websitede çok sayıda ticari marka, logo ve hizmet markaları bulacaksınız (bunların kolektif isimleri ''Markalar'' olarak geçer.) Markalar, Arconic ve diğerlerinin kayıtlı ve kayıtsız ticari markalarıdır. Yanlarına ® koyulmuş markalar Amerika Birleşik Devletleri'nde kayıtlı markalardır; diğerleri Amerika Birleşik Devletlerinde ticari markalardır. Bu websitesinin içerdiği hiçbir şey, Arconic’nın veya diğer maliklerin yazılı izni olmaksızın bu websitesinde gösterilen hiçbir Markanın kullanım hakkını veya lisansını vermesi olarak yorumlanamaz. Markaların kullanımı hakkında sorularınız olduğunda ya da belli bir ismin Arconic'nın ticari markası olup olmadığını öğrenmek için şu e-posta adresine yazın: .
Would you like to view this content in another language?
English
close