Dura-Flange® jantlarla ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen bize ulaşın. 

Dura-Flange® Jantları 


Daha da uzun bir servis ömrü için ek koruma

 


 

 

Dura-Flange® jantlarda jant flanşının aşınmasını engelleyen koruyucu bir kalkan sağlayan, patentli bir işleme yöntemi vardır.

 

Dura-Flange® jantlar, piyasada bu tür aşınmaya karşı korumalı olan tek janttır; bu özelliği de aynı koşullardaki diğer alüminyum jantların ömrünün en az iki katını sağlar.

 

Yol testi sonuçları: Dura-Flange® jantlarına test uyguladık ve 386.000 km'den sonra jant flanşı aşınmasına dair herhangi bir işaret olmadığını gördük.

 

Bu işleme yöntemi, Dura-Flange® jantlarının lastik damağının jant flanşına sürtünmesine neden olan, yüklerin ağır olduğu ve kaymaya meyilli yerlerde taşımaya en uygun jant olmasını sağlar.
• aşırı koşullarda taşıma, örn. maden
• ağır yük, örn. tomrukçuluk
• ana yol dışında çalışan tankerler (örn. yerel süt toplama, yakıt dağıtımı)
• transit otobüs

 

Bu jantları kullanan filoların deneyimleri için Bültenler alanına gidin.

 

Dura-Flange® jantlar, jant dayanıklılığını ve aşınma direncini arttırarak güçlendirilmiş performans ve üretkenlik sağlar ve değişim maliyetlerini kilometrelerce erteler.

 

Dura-Flange® jantlari en çok kullanılan ebatlarda mevcuttur. Parça numaraları için Alcoa Wheels Teknik Özellikler Tablosuna bakiniz.

 

 

Dura-Flange® işleme yöntemi nedeniyle jantların lastik tarafında hafif bir renk bozulması olabilir. Dura-Flange® jantları için özel bakım gerekmez. 


Dura-Flange® 

Jant Aşınmasına Karşı Korumalı
Jantın üzerinde bu çıkartmaya ve parça numarasının sonunda "DF" olmasına dikkat edin. Bunlar janta Dura-Flange® işlemi uygulandığından emin olmanızı sağlar.